KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16306442
nr 1630 6442
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, daterad - 76, stockholmsmotiv; mm: 27x23 cm, yttermått inklusive ram: 35x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 juli 2024
kl 19:57:55
30/6 14:12:30
100 kr
1/7 12:33:32
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén